انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
فروشگاه ساز ويرچو - نسخه تجاري

دستکش تمرین بدنسازی

دستکش چمپکس حافظ دستان شما

چمپکس نخستین توليد کننده ایرانی دستکش تمرين بدنسازي با رعايت طراحي ارگونومي دست، سايزبندي کامل، حفاظت کامل از دست در حين تمرين و با گارانتي تعويض محصول، در ارايه «راهي بهتر» براي ورزش کردن تلاش مي کند.

تمرين با وزنه منجر به پينه بستن و تاول زدن کف دست مي شود، عرق دست منجر به ليز خوردن مي شود، نگرفتن کامل ميله ايمني تمرين را کاهش ميدهد و درحرکات پي در پي و تکراري مچ دست در معرض خطر سندرم تونل مچ مي باشد.


چمپکس براي تمام مشکلات در حين تمرين راه حلي مناسب و کارامد را  ارايه مي کند: نخست: در کف دستکش سه لايه متفاوت از چرم مصنوعی PU، PVC و حوله کار شده است تا فشار ميله کمتر به دست منتقل شود. دوم : حوله، سوراخ هاي موجود در دستکش و توري قسمت روي دست به تهويه و تبخير عرق دست کمک مي کند تا مانع از ليز خوردن دست درون دستکش شود. سوم نيمه بودن انگشتان دستکش به تبخير عرق و گرفتن بهتر و مطمئن تر ميله ها کمک مي کند. چهارم مچبند قابل تنظيم با چسب دورويه از مفصل مچ شما حمايت مي کند و به تثبيت و ضيعت مچ و دست کمک مي کند و به شما اجازه مي دهد تا تمرينتان را با وزنه هاي سنگين تر و تکرار بيشتري ادامه دهيد. اگر مچ شما در حين تمرين فشار متناوبي را تحمل مي کند بهتر است از دستکش مچبند دار استفاده کنيد.
طراحي ارگونوميک (مطابق با شکل طبيعي دست) دستکش در کنار راه حل هاي ارايه شده  راحتي و آسايشي را ايجاد مي کندکه منجر به حفظ تمرکز شما بروي حرکات تمرين مي شود در نتيجه بيشتر، سنگين تر و طولاني تر تمرين مي کنيد.
دوخت محکم، تميز و بادقت درکنار مواد اوليه مرغوب کيفيتي ممتاز را براي شما به ارمغان مي آورد.
چرم و جير مصنوعي بکار رفته در دستکش از درجه ممتاز انتخاب شده است که دوام و عمر طولاني را براي دستکش چمپکس تضمين مي کند. در ضمن پارچه چرم و جير اصطحکاک بيشتري با ميله ها ايجاد مي کند و در نتيجه چنگش شما را بهتر و ايمن تر مي کند.

دستکش چمپکس اندازه دستهاي متفاوت را پوشش مي دهد و داراي 5 اندازه متفاوت مي باشد.
با توجه به جدول ذيل و راهنمايي آن اندازه مناسب خود را انتخاب کنيد. هر چقدر دستکش هم اندازه (Fit) دست شما باشد در حين تمرين راحت تر خواهيد بود. نوع جير دستکش اصلا جا باز نمي کند. دستکش تنگ و کوچک در حين تمرين با وزنه هاي سنگين ممکن است منجر به خطر از دست رفتن کنترل شما گردد.


توجه:


نمایش 1 تا 13 (از 13 محصول)
تعداد نمایش:
1

کپی‌رایت © 2021 www.champex.ir
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو